Yemek Odaları

Görünüm:
1 2 3
Toplam 46 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Yemek Odaları

Lukenzo mobilya kaliteli mobilya anlayışı ve avantajlı fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimize her zaman yeni mobilya modellerinde farklı tarzlar sunuyor . Yemek odası kategorisinde sizlere özel yemek takımı modellerini , salon takımlarını kolaylıkla bulabilir ve istediğiniz zaman satın alabilirsiniz.

Yemek odası takımı misafirlerinizi ağırlayacağınız yemek masalarında uzun uzun zaman geçirip lezzetli yemekler yiyebileceğiniz konseptler sunmaktadır . Genelde yemek masası takımları mutfak ve salonlarda konumlandırılmaktadır .  Salonlarınızda sergilediğiniz yemek odası takımlarınızı koltuk takımlarınız ile kombin edip , gerek renk , gerek tasarım tarzınızı yansıtabilirsiniz .

Yemek odası takımlarımız genel olarak klasik yemek odaları, modern yemek odaları, avangard yemek odaları ve country yemek odaları olarak ayrılmaktadır .

Son dönemlerde müşterilerimizin lukenzo.com ' u tercih etme sebeblerinden biri olan kendi tasarımını kendin yap kampanyası standart paketlerin yanında müşterilerimize kendi yemek odalarını kendilerinin oluşturma fırsatı sunmaktadır evlerinin ölçülerine göre yemek odalarının her her parçasını almak istemeyen müşterilerimize lukenzo mobilya tek tek parça satışı yaparakta yardımcı olmaktadır .

Her konuda müşterilerini destekleyen onların yanında olan yaşam alanlarınızın mimarı lukenzo.com İstanbul mobilya mağazamızda sizleri beklemektedir ürünlerimizi inceleyebilir dilerseniz satın alabilirsiniz .

modesa istanbulda en ucuz mobilya mobilya dekorasyon
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.