Koltuk Takımları Nasıl Silinir
 
Gözle görünen büyük parçacıkları süpürge ile çekiniz. Derinlemesine temizlemeye başlamadan önce, kanepenin yüzeyindeki herhangi bir yüzeydeki pisliği veya parçacıkları süpürge yardımı ile çekiniz. Kanepeyi temizlemek için tam boyutlu bir elektrikli süpürge üzerine toz tutucu veya hortum tutturucu kullanın.
  • Yarıklara girmek için uzun, dar eklentiyi kullanın.
  • Minderlerin tüm yüzeylerini vakumlayın.
  • Minderi çıkarın ve kanepenin tabanını vakumlayın.


Yumuşak bir fırça yardımı ile yüzeyi temizleyin. Ağır toz veya kirli lekeler varsa lekeleri parçalamak ve çıkan kirleri vakumlamak için yüzeyde bir fırça kullanın. Kuvvetli bir şekilde sürtün, ancak kumaşa zarar verecek kadar sert değil .

Yapışan tüyleri çıkarın. Bazı şirketler özellikle evcil hayvanlar için ürünler üretmektedir . Ortalama elektrikli süpürge tiftik veya evcil hayvan tüylerini alamayacaktır. Elektrikli süpürgenin bulamadıklarını kaldırmak için lint silindiri kullanın

Açıkta kalan sert yüzeyleri silin. Birçok kanepede ahşap veya diğer malzemeler kullanılmaktadır tasarımlarına göre değişkenlik göstermektedir . Temizlemek istediğiniz zemine uygun bir temizlik ürünü bulun. Elde yüzeye özgü bir ürününüz yoksa, çok amaçlı bir yüzey temizleyici yeterli olacaktır.
  • Püskürtme bölgesi geneldeyse, bir kağıt havluya koltuğunuzun kumaş kısmını koruyabilirsiniz , temizlenecek yüzeyin üzerine sürtün.  böylelikle kumaşınızda istenmeyen kimyasalların oluşmasını önleyecektir.

Koltuk takımlarınızı kolayca temizlemek isterseniz Lukenzo mobilyanın leke tutmayan kumaşlardan üretilmiş koltuk takımlarını tercih edebilirsiniz .

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.