Art Deco Mobilyalar

Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Art Deco Mobilyalar & Modern Tarz Mobilyalar

Art deco aynı zamanda modern tarz ve modern stil olarak anılmaktadır , dekoratif yaşamlarda ve çevre mimarisin de 1920 ' lerde kullanılmaya başlamıştır . Paris' te 1925 yılında düzenlenen Internationale des Arts Decoratifs & Industriels Modernes fuarı  bu modern akımı modaya dönüştürerek büyük kitlelere ulaşmasını sağlamıştır  . Batı Ülkelerin' de önemli bir tarza dönüşen ardından Abd ile beraber 1930 larda tamamen yaşam tarzına dönüşmüştür .

Geleneksel ürünlerden ziyade üretilen ürünler hem lüks yaşamı hemde modernliği temsil eden bu tarzın ayırt edici özelliklerini basında kusursuz şekiller ve genellikle aerodinamik yapısı gelmektedir .

Art deco mobilya günümüzde mobilya ve ev eşyaları gibi alanlarda da kullanılmaktadır. Bu eşsiz tasarımları Tarz yaşamların mimarı lukenzo.com ' da art deco mobilya kategorisinde inceleyebilirsiniz .

Dekoratif fikirlerin öncülerinden olan  Lukenzo Mobilya 2018 ile beraber art deco tarzını mobilyalarına yansıtmaktadır , lukenzo art deco tarzında gümüş, fildişi, cam, krom ve kristalize tarzlar ile üretilmiş ürünleride bulabilirsiniz .

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.